preloder
Amest Polska

#SprzątamyOtwock – specjalna akcja Amest Otwock!

Niedawno, 5 czerwca, obchodziliśmy Światowy Dzień Środowiska. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs #SprzątamyOtwock na Facebooku, którego celem jest promowanie postaw proekologicznych. Do wygrania jest 15 hulajnóg. Link do konkursu dostępny jest tutaj: Facebook Amest Otwock

Co zrobić, by zdobyć jedną z nagród? To nic trudnego! Wystarczy pomóc przyrodzie i spełnić poniższe warunki:

1. Znajdź na terenie powiatu otwockiego miejsce, które wymaga posprzątania (w parku/lesie/na ulicy/itp. – ważne, musi to być miejsce publiczne)
2. Zrób zdjęcie/zdjęcia przed sprzątaniem śmieci
3. Posprzątaj śmieci i zrób zdjęcia czystego miejsca
4. Pochwal się, jak udało Ci się pomóc środowisku. Prześlij kolaż zdjęć prezentujący efekty Twojej pracy (połączone zdjęcia „przed” i „po” sprzątaniu) wiadomością prywatną na nasz profil na Facebooku wraz z odpowiednią klauzulą (pkt. 16. Regulaminu).
5. Po akceptacji pracy otrzymasz od nas wiadomość zwrotną z potwierdzeniem poprawnego zgłoszenia i prośbą o zamieszczenie kolażu w komentarzu pod tym postem.

Laureatem konkursu można zostać w dwojaki sposób. 5 hulajnóg trafi do osób, których komentarze (zawierające zaakceptowane zdjęcie) otrzymają największą liczbę reakcji „Like”, „Wow” i „Super”. 10 zwycięzców zostanie natomiast wyłonionych przez Jury.

Na Wasze prace czekamy do 20 lipca, do godz. 19.59 – do tego momentu należy oddawać głosy. Reakcje, które pojawią się pod komentarzem po terminie, nie będą brane pod uwagę. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 14 sierpnia 2020 r.

Pamiętaj, ten konkurs to zabawa, dzięki której razem #PosprzątamyOtwock. Przed wzięciem w niej udziału zapoznaj się z Regulaminem, który jest dostępny tutaj: Regulamin_Konkursu

Będzie nam także bardzo miło, jeżeli polubisz nasz profil na Facebooku.

***

AMEST Otwock to przedsiębiorstwo zajmujące się gospodarowaniem odpadami w oparciu o najwyższe standardy, a także podejmujące działania zwiększające świadomość ekologiczną oraz wspomagające środowisko – posiada między innymi własną pasiekę z pożytecznymi pszczołami.

Close Menu